Cкіналі на кухню в Дніпрі

Показати фільтр Приховати фільтр
Немає часу підбирати?
Більш 10 000 можливих варіантів в базі
Заповніть форму нижче і ми Вам допоможемо створити кухню своєї мрії
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Cкіналі в Дніпрі. Варіанти дизайнерських рішень

Вибір матеріалу грає важливу роль при оформленні квартири. Їх властивості визначають сферу застосування в житлових або вологих приміщеннях, в місцях, де стіни можуть піддаватися механічним і інших небажаних впливів. Одним з таких приміщень з особливими умовами є кухня. Її робоча зона піддається підвищеному тепловому впливу від кухонних приладів, на стіни летять частинки їжі під час її приготування, осідає жир і випаровування. Це змушує використовувати сучасні вироби, такі як скіналі для кухні.

Стійкість до впливу несприятливих наслідків - не єдина перевага, що спонукає багатьох дизайнерів для оформлення кухні купити скіналі. У Дніпрі у компанії Dom Skinali є власні виробничі потужності, що дозволяють виготовляти безліч варіантів виробів, що роблять несхожими інтер'єри приміщень, в які вони встановлюються. Наша компанія випускає скіналі, що відрізняються один від одного наступними параметрами:

  • скло може бути звичайним або загартованим;
  • товщина скла може становити 4 або 6 міліметрів;
  • панелі можуть бути прозорими, з однотонним забарвленням або з нанесеним зображенням.

Використовуючи варіації цих характеристик можна створити найрізноманітніші унікальні скіналі. Дніпро за ціною має виграшну позицію по відношенню до жителів інших міст, оскільки нам не доведеться далеко везти виріб замовникові.

Як підібрати скляний фартух на кухню в Дніпрі

Для власника квартири, що робить ремонт, або дизайнера велике значення мають властивості матеріалу, що використовується для обробки приміщення. У нашому інтернет-магазині можна купити кухонний фартух - скіналі, виконані з листового скла. Крім стійкості до несприятливих впливів, ці вироби мають і іншими властивостями, необхідними для грамотного оформлення приміщень. Оригінальний дизайн досягається поєднанням таких якостей, як прозорість і гладка поверхня. Це дозволяє оформити робочу зону кухні в стилі, відповідному загальної концепції дизайну.

Ми робимо вироби, використовуючи понад 16 тисяч варіантів зображень, серед яких замовник напевно знайде ідеальний малюнок для себе, якщо дизайнерське рішення не буде засновано на застосуванні прозорій поверхні або однотонної забарвлення. Ми надаємо вибір відповідного варіанту покупцеві і замовити скіналі в Дніпрі за доступними цінами. Вироби можуть бути виготовлені поштучно, за власними вимірами замовника, є можливість нанесення унікального зображення, яке надає клієнт - розробка відповідного дизайну здійснюється безкоштовно.

Що необхідно зробити, щоб замовити кухонний фартух з скла в Дніпрі

Якщо необхідно дешево оформити квартиру із застосуванням найсучасніших матеріалів, то оптимальним рішенням для обробки робочої зони на кухні буде купити скляний фартух. Виготовлене за допомогою наших фахівців виріб буде мати вартість, яку можна розрахувати за допомогою калькулятора, розміщеного на головній сторінці інтернет-магазину. Він дозволяє швидко дізнатися ціну фартуха, виготовленого «під ключ». Ми пропонуємо нашим клієнтам зробити безкоштовні заміри на кухні, допомога в підборі зображення відповідно до загального стилю приміщення і візуалізацію майбутніх результатів.

Установка панелей не вимагає значних витрат часу - всього кілька годин і у вас буде готовий до використання фартух для кухні зі скла. У Дніпрі виконання робіт займе ще менше часу, ніж в інших містах країни.

Написать в Viber

Написать в Telegram

VectorCreated using Figma