Скіналі: Прованс

Немає часу підбирати?
Більш 10 000 можливих варіантів в базі
Заповніть форму нижче і ми Вам допоможемо створити кухню своєї мрії
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Що таке скіналі в стилі Прованс

Ще кілька десятків років тому можливості дизайнерів були обмежені традиційними матеріалами і стилями, так як технології виробництва не досягли рівня, на якому вони знаходяться зараз. В даний час для обробки приміщень є безліч матеріалів, використання і комбінування яких дозволяє створювати оригінальні інтер'єри, наприклад, вибрати дизайн в сільському стилі. В інтернет-магазині Dom Skinali є можливість купити фартух для кухні в стилі Прованс. Зображення, нанесене на скіналі, буде прекрасно відтіняти міський пейзаж за вікном, надаючи приміщенню особливу чарівність.

Чи не кожен дизайнер для оформлення кухні запропонує просто купити скіналі в стилі Прованс без внесення змін і додаткових деталей. Іноді з'являється бажання створити нейтральну атмосферу, уникнути прямих асоціацій з реальним або можливим місцем проживання, зберігши при цьому лише окремі ознаки. Для того, щоб залишити тільки легкий натяк на стиль Прованс, можна використовувати різні фото і малюнки, побічно нагадують про життя в сільській місцевості, вирощуванні винограду та інших плодів землеробства.

Дуже часто дизайнери застосовують подібні зображення в поєднанні з контурними, неяскравими начерками сільських пейзажів. В якості оздоблювального матеріалу використовують дерево або імітацію дерева, але відмінно може виглядати і скляний фартух для кухні в стилі Прованс.

За якими параметрами слід вибирати кухонний фартух в стилі Прованс

Особливе значення при оформленні кухні має облицювання робочої зони. Тут поверхні піддаються впливу підвищених температур, пара і води, на стіни можуть потрапляти краплі олії і розтопленого жиру, осідати кіптява та інші леткі частки. Тому, крім декоративних функцій матеріал повинен мати здатність протистояти цим факторам. Скинали для кухні в стилі Прованс - не тільки декоративний елемент інтер'єру, але і захист інвестицій в ремонт квартири.

Очевидними достоїнствами скляних панелей є:

  • нечутливість до високих температур;
  • гладка поверхня, з якої легко прибираються будь-які забруднення;
  • стійкість до хімічних реагентів;
  • помірна ціна, по якій наша компанія пропонує купити скіналі з візерунком у стилі Прованс.

Ще однією перевагою цих виробів можна вважати нанесення зображення зі зворотної сторони скла, що оберігає їх від пошкоджень при очищенні поверхні.

Написать в Viber

Написать в Telegram

VectorCreated using Figma