Cкіналі на кухню в Харкові

Показати фільтр Приховати фільтр
Немає часу підбирати?
Більш 10 000 можливих варіантів в базі
Заповніть форму нижче і ми Вам допоможемо створити кухню своєї мрії
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Cкіналі в Харкові. Популярні рішення і способи використання

Скляні панелі - популярний матеріал, який часто використовується дизайнерами при оформленні кухонного простору. Найбільш важливою особливістю, що робить його кращим по відношенню до решти оздоблювальним матеріалом, є гладка поверхня, з якої прекрасно видаляються будь-які забруднення. Саме цей фактор часто спонукає власника квартири замовити скіналі для кухні. У Харкові на їх вартість впливає товщина скляних листів і їх характеристики.

Оформлення кухонного простору виробляється в індивідуальному порядку дизайнерами або самими власниками квартири. Це викликає необхідність попереднього визначення розмірів, які необхідні для виготовлення скіналі в Харкові. Ціна готового виробу залежить від площі покриття і його властивостей. Для виготовлення скіналі використовують як звичайне, так і гартоване скло, перевагою якого є стійкість до впливу високих температур і відсутність великих уламків при розбиванні, здатних завдати серйозної травми.

Зараз від власника квартири потрібні мінімальні зусилля для того, щоб купити скіналі в Харкові. Для цього достатньо визначитися із загальною концепцією дизайну кухні і зробити попереднє замовлення в компанії Dom Skinali. Співробітники підприємства допоможуть дізнатися вартість виробу, опишуть особливості застосування скіналі, нададуть інформацію про послуги, які надає компанія.

Ціни на скинали у Харкові

                                               Вид кухонного фартуха                                                           Ціна за п.м. висотою до 70 см.
Скло гартоване звичайне 4 мм ЧИСТЕ
650 грн.
Стекло гартоване ДІАМАНТ 4 мм ЧИСТЕ
950 грн.
Скло гартоване звичайне 6 мм ЧИСТЕ
850 грн.
Скло гартоване ДІАМАНТ 6мм ЧИСТЕ
1390 грн.
Скло гартоване звичайне 4 мм + УФ друк
1050 рн.

*Ціна вказана без урахування вартості монтажу! Для уточнення деталей зателефонуйте за телефоном, вказаним на сайті.

Як підібрати скляний фартух на кухню в Харкові

Якщо у власника квартири вже є готове дизайнерське рішення з оформлення кухонного простору, то можна сміливо приступати до пошуку оздоблювальних матеріалів. Важливе значення в дизайні будь-якого інтер'єру має стійкість оформленої поверхні до забруднень, дії ультрафіолету і температури. Найпростішим рішенням, яке найкращим чином враховує ці чинники, є скляний фартух. У Харкові такі варіанти дизайну часто використовуються з метою захистити робочий простір кухні від теплового випромінювання кухонного обладнання, зменшити шкоду, яку завдає кожна чистка поверхні стіни і одночасно з цим надати кухні оригінальний, неповторний вигляд.

Найпростіше купити кухонний фартух, відповідний дизайну приміщення, звернувшись до співробітників нашої компанії. У портфоліо організації є 16000 готових стилів, серед яких напевно знайдеться варіант, який підходить покупцеві. За бажанням замовника можна виготовити скіналі з унікальним дизайном і з урахуванням всіх побажань.

Як кухонний фартух з скла в Харкові купити за доступними цінами

Пошук дешевого, але якісного оздоблювального матеріалу може бути утруднений серйозними перешкодами, якщо не знати, що і в якому порядку слід робити в цьому випадку. Клієнт має можливість купити скляний фартух, скориставшись послугами нашого інтернет-магазину. Використовуючи калькулятор, розміщений на сайті, можна дізнатися вартість готового фартуха при установці під ключ, в залежності від ширини і висоти, способу монтажу, виду скла і кількості розеток, які потрібно встановити після монтажу покриття.

Розраховуючи, у скільки обійдеться готовий фартух для кухні зі скла, варто пам'ятати, що компанія надає замовнику безкоштовні послуги:

  • виїзд фахівця для точного визначення розмірів фартуха;
  • візуалізація на кухні клієнта;
  • підбір зображення за участю кваліфікованого дизайнера.

На виріб і виконані роботи оформляється гарантія на три роки.

Написать в Viber

Написать в Telegram

VectorCreated using Figma