Дизайн у подарунок

Процес виробництва скіналі з загартованого скла передбачає масштабні роботи по створенню дизайн-проекту. Оскільки виріб штучне, його виготовлення за індивідуальними вимірами вимагає складання точного плану по «розкроюванні» скляного листа і масштабування центрального сюжетного зображення.

Найменша помилка в розрахунках може дорого коштувати. Фартух монтують після установки всього меблевого гарнітура, тому кожна лінія вигину виміряється з точністю до міліметра, рівно як і розташування кріпильних отворів, виїмок під розетки. Просвердлити їх правильно в домашніх умовах практично неможливо, необхідне спеціальне обладнання і точна проектна документація.

Крім технічної частини, левову частку часу на складання проекту займає узгодження дизайну. Спеціаліст «Будинок Скинали» може використовувати як одне з 16000 зображень, зібраних в нашому каталозі, так і будь-який знімок, картинку від клієнта.

  • Дизайнер внесе всі правки за елементами сюжету;
  • З'єднає деталі з різних зображень;
  • Представить кілька варіантів на Ваш вибір;
  • Справить корекцію, змінить масштаб на вимогу.

Зверніть увагу! Поки конкуренти намагаються показати найнижчу ціну скінали, але обкладають клієнта додатковими платежами за проект, заміри, розкроювання і т.д., «Будинок Скинали» включає роботи в вартість, залишаючи її приємною для Вас.

Написати в Viber

Написати в Telegram

VectorCreated using Figma