Cкіналі на кухню в Одесі

Показати фільтр Приховати фільтр
Немає часу підбирати?
Більш 10 000 можливих варіантів в базі
Заповніть форму нижче і ми Вам допоможемо створити кухню своєї мрії
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Cкіналі в Одесі. Як оформити кухню з мінімальними зусиллями

При оформленні квартири використовується безліч видів оздоблювальних матеріалів, що володіють різними властивостями, іноді роблять їх незамінними. При виборі матеріалу велике значення має його стійкість до механічних пошкоджень та інших факторів, що впливають на зовнішній вигляд обробленої поверхні. Більшість власників квартир прагне забезпечити поєднання унікальності дизайнерського оформлення і його практичності, для чого найкраще підходять скіналі. Ціна такого рішення також буде прийнятною, тим більше, що вони легко монтуються на стіну буквально за кілька годин.

Знайти відповідне скіналі на кухню в Одесі можна, скориставшись послугами, які надає наше підприємство. Компанія Dom Skinali має власні виробничі потужності, що забезпечують розмаїтість асортименту і висока якість виготовлених виробів. У каталозі нашого інтернет-магазину можна знайти ідеальне рішення для будь-якої кухні - є понад 16 тисяч оригінальних зображень для нанесення на поверхню виробу.

Наша організація пропонує купити скіналі в Одесі за цінами, доступними для переважної більшості власників квартир. Таке вкладення в оформлення житла допоможе зберегти фінансові ресурси, позбавивши в майбутньому від необхідності робити новий ремонт.

Ціни на скинали в Одесі

                                               Вид кухонного фартуха                                                           Ціна за п.м. висотою до 70 см.
Скло гартоване звичайне 4 мм ЧИСТЕ
650 грн.
Стекло гартоване ДІАМАНТ 4 мм ЧИСТЕ
950 грн.
Скло гартоване звичайне 6 мм ЧИСТЕ
850 грн.
Скло гартоване ДІАМАНТ 6мм ЧИСТЕ
1390 грн.
Скло гартоване звичайне 4 мм + УФ друк
1050 рн.

*Ціна вказана без урахування вартості монтажу! Для уточнення деталей зателефонуйте за телефоном, вказаним на сайті.

Що допоможе підібрати скляний фартух на кухню в Одесі

Власник житла або дизайнер, вже має сформоване уявлення про можливості сучасних матеріалів буде здивований, коли дізнається, що існує можливість використовувати для покриття поверхні робочої зони на кухні скіналі - скляний фартух. В Одесі, як і в інших великих містах України з успіхом використовуються ці вироби при дизайнерському оформленні поверхонь, що піддаються впливу підвищених температур або там, де існує можливість забруднення стіни.

З унікальними особливостями цього популярного матеріалу давно знайомі сучасні дизайнери. Купити кухонний фартух власника квартири спонукає:

  • стійкість скла до механічного впливу;
  • стійкість до впливу хімічних речовин, що входять до складу їжі;
  • можливість забезпечити ідеальну захист поверхні від впливу вологи;
  • гладка поверхня, легко очищається від будь-яких забруднень за допомогою звичайних миючих засобів, які можна купити в будь-якому магазині.

Додаткова перевага для дизайнерів дає універсальність даного матеріалу - на його поверхню можна наносити будь-які зображення, фарбувати в будь-які кольори або залишити панелі прозорими.

Що впливає на ціну, по якій можна придбати кухонний фартух з скла в Одесі

Більшість власників житла і дизайнерів інтер'єрів намагаються заощадити фінансові ресурси і знайти фартух для кухні зі скла в Одесі за мінімальною ціною. З цим пов'язані певні проблеми, так як вироби зі скла вимагають особливого поводження і навичок. Для того щоб оформити приміщення, недостатньо просто придбати готовий виріб - потрібно його встановити, виконавши при цьому необхідні технологічні отвори для кріплень, а також для електричних розеток і вводів сантехнічного обладнання. Це досить складне завдання і впоратися з нею самостійно під силу далеко не кожному.

Наша компанія не тільки дає можливість купити скляний фартух необхідних розмірів, оформлений відповідно до побажань замовника, а й надає послуги з установки скіналі. Якщо ви купуєте виріб «під ключ», то ми виконуємо всі види робіт, починаючи від попередніх вимірів і закінчуючи установкою.

Написати в Viber

Написати в Telegram

VectorCreated using Figma