Скіналі: Морська тематика

Немає часу підбирати?
Більш 10 000 можливих варіантів в базі
Заповніть форму нижче і ми Вам допоможемо створити кухню своєї мрії
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Скинали море - вічне літо на вашій кухні!

Якщо ви затіяли на кухні ремонт і шукаєте оригінальні інтер'єрні рішення, тоді вам слід звернути увагу на наші скіналі. Панелі із загартованого скла є справжньою знахідкою для тих, хто цінує практичність і неординарність. Загартоване скло - це міцний і екологічно чистий матеріал. Завдяки використанню особливого методу виготовлення, він витримує температуру до 300 градусів і будь-які механічні дії. Крім того, скляний фартух є гігієнічним і стійким до різних кислот і лугів. Для додання панелі естетичності, на її поверхню наносять різні фотопечатние малюнки. Одним з найоригінальніших є кухонний фартух з морським зображенням. Ми пропонуємо вам придбати вироби з наступними варіантами його виконання:

  • Підводний світ. Багато любителів фауни розташовують акваріум з рибками не тільки в спальні або вітальні, але і на кухні. Акваріум робить позитивний вплив на настрій і стан нервової системи. На фото наших скіналі зображений цілий підводний світ за склом. Такі панелі відображають дивовижні підводні об'єкти і відрізняються буйством яскравих фарб. Скляний фартух з зображенням моря прекрасно доповнить кухонний гарнітур в білому або блакитному кольорі, а також в пісочних відтінках.
  • Відкрите море. Скинали із зображенням відкритого моря надають умиротворяє вплив. Крім того, вони візуально розширюють простір кухні, так як вказують на якусь перспективу. У нашому каталозі представлені варіанти фартухів зі спокійним морем, бурхливим, з чистими сонячними пляжами і кораблями.

Наші менеджери допоможуть вам розрахувати ціну фартуха, виходячи з розмірів вашої кухні. Вирішивши купити скіналі із зображенням моря, телефонуйте нам. Ми завжди раді допомогти вам в реорганізації інтер'єру кухні.

Написать в Viber

Написать в Telegram

VectorCreated using Figma