Cкіналі на кухню в Кременчуці

Показати фільтр Приховати фільтр
Немає часу підбирати?
Більш 10 000 можливих варіантів в базі
Заповніть форму нижче і ми Вам допоможемо створити кухню своєї мрії
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Чому скіналі в Кременчуці користуються особливою популярністю

Для якісної обробки квартири або будинку іноді доводиться докласти чимало зусиль і вкласти значні кошти. Оформлення кухонного простору - один з таких дорогих процесів, що вимагають особливої ​​уважності при виборі матеріалу і стилю. Кожен, хто входить на кухню, звертає увагу в першу чергу на робочу зону, тому використання скіналі для кухні допомагає разом подолати всі проблеми, вирішення яких часто суперечать один одному.

Привабливий зовнішній вигляд, на думку дизайнерів і переважної більшості власників житла - невід'ємна риса будь-якого приміщення. Не є винятком і кухня, так як тут людина проводить практично кожен ранок і вечір, і правильне оформлення приміщення допомагає створювати атмосферу комфорту. Найбільш універсальне рішення - використання скіналі. У Кременчуці ціна цього покриття майже не відрізняється від фартуха з керамічної плитки.

Але даний матеріал має ряд переваг, які роблять його незамінним при створенні іміджу, що сполучається із загальною концепцією дизайну всієї квартири або будинку. Купити скіналі в Кременчуці можна в 16-ти тисячах варіантів оформлення, чого напевно буде досить для будь-якого професійного дизайнера. І якщо навіть такий багатий вибір покриття, пропонованого компанією Dom Skinali, не забезпечить повної відповідності обраному стилю, то можливості нашого підприємства дозволяють оперативно виготовити скляний фартух, прикрашений зображенням, наданим замовником.

Ціни на скинали в Кременчуці

                                               Вид кухонного фартуха                                                           Ціна за п.м. висотою до 70 см.
Скло гартоване звичайне 4 мм ЧИСТЕ
650 грн.
Стекло гартоване ДІАМАНТ 4 мм ЧИСТЕ
950 грн.
Скло гартоване звичайне 6 мм ЧИСТЕ
850 грн.
Скло гартоване ДІАМАНТ 6мм ЧИСТЕ
1390 грн.
Скло гартоване звичайне 4 мм + УФ друк
1050 рн.

*Ціна вказана без урахування вартості монтажу! Для уточнення деталей зателефонуйте за телефоном, вказаним на сайті.

Скляний фартух на кухню в Кременчуці

При створенні концепції дизайну кожен справжній професіонал змушений шукати баланс між бажаним і реальністю, а при активному втручанні в процес власника приміщення практичні сторони покриття набувають особливого значення. Але можливість замовити скіналі в Кременчуці забезпечить і гідний рівень оформлення, і необхідні експлуатаційні характеристики.

Якщо треба зробити покриття в робочій зоні, яке не потребує регулярного оновлення та заміни, то найкращим варіантом буде купити кухонний фартух з скла. Це практичний матеріал, що володіє наступними параметрами:

  • гладкою, легко очищається поверхнею;
  • стійкістю до хімічних речовин, які є в їжі і побутових миючих засобах;
  • нечутливістю до великих коливань температури біля кухонної плити;
  • стійкістю до стирання.

Кухонний фартух з скла в Кременчуці. варіанти покриття

В інтернет-магазині нашої компанії можна купити скляний фартух, виконаний зі звичайного якісного скла товщиною від 4 до 6 міліметрів. Ми виготовляємо і протиударні покриття, що володіють високою механічною міцністю.

При виборі матеріалу слід чітко визначити характеристики, якими повинен володіти фартух для кухні зі скла. У Кременчуці великою популярністю користуються вироби, виконані з матеріалу з підвищеною прозорістю.

Написать в Viber

Написать в Telegram

VectorCreated using Figma