Cкіналі на кухню в Херсоні

Показати фільтр Приховати фільтр
Немає часу підбирати?
Більш 10 000 можливих варіантів в базі
Заповніть форму нижче і ми Вам допоможемо створити кухню своєї мрії
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Cкіналі в Херсоні. Чому цей вид покриття використовують дизайнери

Оформлення квартири і будинки пов'язано з необхідністю вибору стилю і відповідних для нього будівельних матеріалів. Але є приміщення, особливо критичне до покриття стін, так як на них впливає безліч несприятливих чинників. Це робоча зона кухні, яка підпадає під вплив:

  • високих температур, особливо біля плити;
  • пара, що утворюється в процесі приготування їжі;
  • крапельок води, різних хімічних речовин, а також бризок жиру, розпеченого масла та інших забруднювачів.

Така особливість визначає основні характеристики захисного шару і робить установку скіналі для кухні оптимальним варіантом. Вони поєднують в собі переваги практичного будівельного матеріалу і багатство варіантів оформлення - компанія Dom Skinali реалізує понад 16 тисяч оригінальних, несхожих один на одного виробів.

Якщо стоїть вибір між традиційними покриттями з емальованої керамічної плитки або мозаїки і цим матеріалом, то скіналі, в Херсоні ціна яких приблизно дорівнює кераміці, виграють практично за всіма показниками. Це обумовлює їх популярність серед професійних дизайнерів, тим більше що за допомогою скіналі зі скла можна досягти візуальних ефектів, в тому числі 3D, недоступних при використанні інших матеріалів.

Ще одним аргументом купити скіналі в Херсоні є швидкість установки. Витрати часу на монтаж не перевищують декількох годин - потім можна відразу приступити до повноцінної експлуатації приміщення.

Ціни на скинали в Херсоні

                                               Вид кухонного фартуха                                                           Ціна за п.м. висотою до 70 см.
Скло гартоване звичайне 4 мм ЧИСТЕ
650 грн.
Стекло гартоване ДІАМАНТ 4 мм ЧИСТЕ
950 грн.
Скло гартоване звичайне 6 мм ЧИСТЕ
850 грн.
Скло гартоване ДІАМАНТ 6мм ЧИСТЕ
1390 грн.
Скло гартоване звичайне 4 мм + УФ друк
1050 рн.

*Ціна вказана без урахування вартості монтажу! Для уточнення деталей зателефонуйте за телефоном, вказаним на сайті.

Чиїми послугами краще скористатися для того, щоб встановити скляний фартух на кухню в Херсоні

Простота установки не означає, що при монтажі можна допускати серйозні прорахунки. Саме тому варто доручити роботу фахівцям, що мають необхідний досвід і чітке уявлення про послідовність всіх етапів. Якщо потрібно замовити скіналі в Херсоні, то наша компанія може самостійно провести вимірювання розмірів, а також узгодження розташування отворів під вимикачі, розетки і іншу фурнітуру, заплановану в робочій зоні.

Скляні панелі вимагають обережного поводження, при виконанні вимірів з помилками їх, швидше за все, не вдасться виправити. Тому, перед тим як купити кухонний фартух, варто проконсультуватися з нашими майстрами.

Де можна придбати кухонний фартух з скла в Херсоні

Компанія Dom Skinali - не тільки виробляє послуги з монтажу скіналі. У нас можна купити скляний фартух, виготовлений на власному обладнанні. Ми пропонуємо до продажу вироби, виконані в різних стилях, включаючи прикрашені оригінальними зображеннями.

Якщо дизайнеру квартири не підійдуть наявні в портфоліо варіанти - є можливість виготовити унікальний фартух для кухні зі скла. У Херсоні є можливість придбати покриття з високоякісного скла товщиною 4-6 міліметрів і скляні панелі, що володіють підвищеною стійкістю до ударів.

Написать в Viber

Написать в Telegram

VectorCreated using Figma