Скіналі: Небо

Немає часу підбирати?
Більш 10 000 можливих варіантів в базі
Заповніть форму нижче і ми Вам допоможемо створити кухню своєї мрії
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Небо - скіналі, що створюють відчуття відкритого простору

З проблемою малогабаритних квартир стикався кожен, хто мав справу з житлом, що розташовані в будинках, масово будувалися в радянський період. Тісні санвузли, маленькі кухні змушують вживати екстрених заходів по перетворенню пересічної житлоплощі в затишні, елегантно оформлені квартири. Для цього вдаються до різних засобів, але одним з найбільш радикальних є використання такого цікавого елемент декору, як скіналі. Небо, зображене в робочій зоні кухні, дозволяє візуально розсунути стіни і оживити простір відтінком, відповідним загальної концепції дизайну.

Це місце найбільш схильне до дії високих температур, на стіни потрапляють краплі жиру і розплавленого масла, поверхня піддається агресивному впливу кислот і барвників, наявних в частинках їжі. Для захисту часто використовують кахельну плитку, але краще за все купити кухонний фартух Небо, який відмінно поєднує в собі декоративні та захисні функції.

Скинали Небо. Каталог інтернет-магазину Dom Skinali

На сторінках каталогу нашого сайту є понад 16 тисяч зображень, які можуть бути нанесені на поверхню скла. В асортименті виробів, пропонованих до реалізації, є і скляний фартух Небо в різних варіаціях і відтінках.

Ми пропонуємо до продажу скіналі, абсолютно нейтральні до дії наступних факторів:

  • агресивних хімічних речовин і барвників;
  • ультрафіолетового випромінювання;
  • перепадів температур.

Вироби виконані зі скла товщиною від 4 до 6 міліметрів. Ціна, за якою можна купити виготовлений із загартованого скла фартух для кухні Небо, всього на 10 відсотків вище, ніж встановлена ​​для продукції зі звичайного матеріалу. При цьому якість виготовлення кожного виробу відповідає європейським стандартам.

Написати в Viber

Написати в Telegram

VectorCreated using Figma