Установка скинали в Дніпрі

Дизайнер будь оформляючи приміщення намагається керуватися, перш за все, дотриманням загального стилю, виробляє певний психологічний ефект на гостей і господарів квартири або вдома. І менше найбільше його цікавлять технічні труднощі, яких він всіляко старається уникнути. Це відноситься і до такого непростого процесу, як монтаж фартуха із скла робочу зону кухні. Освоїти технологію цієї справи під силу звичайному обивателю, але ціна, яку доведеться додатково заплатити результаті невдалою установки, може бути дорівнює вартості самого виробу, так як знову доведеться купувати нове.

Таку операцію, небезпечну пошкодженням цінного вироби, краще довірити фахівцям, має необхідний досвід для того, щоб максимально швидко і без втрат зробити монтаж фартуха на кухню. Висока кваліфікація наших майстрів, добре знайомих з усіма тонкощами процесу – стовідсоткова гарантія успіху.

Монтаж скляного фартуха на кухні – особливості установки вироби

Виробництво скинали представляє собою складний технологічний процес, що вимагає виконання цілого ряду умов:

  • створення дизайн-проекту та його затвердження до початку виготовлення;
  • визначення всіх розмірів з точністю до міліметра;
  • створення кріпильних отворів, а також отворів під електричні розетки і різні сантехнічні комунікації.

Ці кроки безпосередньо пов'язані з процесом установки і помилка на кожному з них може призвести до марнуванні фінансових коштів. Слід пам'ятати, що точно провести заміри поверхні, на якій буде виконуватися монтаж кухонного фартуха з скла, можна тільки після встановлення меблів. В іншому випадку можуть утворитися непотрібні зазори, зводять на немає захисні характеристики скинали і погіршують загальне враження від застосування цього виробу. Особливо, якщо елементи меблевого гарнітура мають складні вигини – тут результат може бути ще сумніше.

монтаж скляного фартуха на кухні

Те ж саме відноситься до настановним місць під електрофурнітуру і можливі інженерні комунікації. Помилка з визначенням взаємного розташування може зажадати, як мінімум, доопрацювання. Зробити це на місці абсолютно нереально – виконання даної роботи вимагає спеціального обладнання та відповідних умов.

Де можна замовити установку фартуха на кухню

Швидко змонтувати кухонний фартух допоможуть фахівці компанії «Дом Cкіналі». Ми виготовляємо облицювальна матеріал на власних виробничих потужностях, у нас можна замовити установку скинали будь-якого розміру, з будь-яким з 16 тисяч зображень, наявних у нашому портфоліо. За бажанням замовника нанесемо будь-які, запропоновані їм зображення.

Наші майстри знайомі з всіма тонкощами, якими відрізняється монтаж скляного фартуха. Багатий досвід виключає можливість помилки, тим більш що всі виміри проводяться абсолютно безкоштовно. Кваліфіковані консультанти нададуть детальну інформацію, що стосується догляду за скинали і будь-яких інших питань.

Як відбувається монтаж скинали для кухні

Важливо і те, що скло, навіть загартоване, є досить крихким матеріалом. Це означає, що установчі місця кріплення повинні бути добре підготовлені, їх розміри повинні бути абсолютно точними. Перекіс при установці не тільки погіршить враження від використання скинали як елементи декору, але і може призвести до утворення тріщини у склі або взагалі до повного руйнування вироби. Ці моменти визначають, чому монтаж кухонного фартуха в Дніпрі – така складна завдання, незважаючи на гадану простоту процесу.

монтаж скинали для кухні

Якщо розміри вироби вже визначені і воно виготовлене, то вам доведеться тільки вирішити – проводити доставку і установку своїми самостійно, чи замовити монтаж скинали в нашій компанії. Наші фахівці зроблять роботу в максимально стислі терміни – установка буде проведена всього за кілька годин. Важлива особливість, яка відрізняє вироби нашої компанії – чесне ціноутворення. Всі підготовчі роботи, такі як створення проекту, заміри, розкрій матеріалу, підготовка необхідних для установки отворів і деякі інші операції вже включені в загальну вартість і нашим клієнтам не доводиться доплачувати за кожну по окремо.

Як проводиться правильна установка скинали

Робоча зона кухні потребує ефективної захисту. Під час приготування їжі на стіни потрапляють бризки рідини і тверді частинки, осідають летючі з'єднання, з часом перетворюючись в неприємний на вигляд жирний наліт. Бруд доводиться зчищати і найкращим способом уникнути проблем є установка фартуха з скла. Його можна мити будь рідкими миючими засобами, які продаються у відділах побутової хімії супермаркетів.

Не менш важливо надати робочій зоні акуратний і ефектний зовнішній вигляд, інтегрований у загальну концепцію дизайну приміщення. Скинали допоможуть підкреслити індивідуальність приміщення і додадуть йому завершений вигляд. Монтаж виробів забезпечує акуратний зовнішній вигляд, існує два типи кріплення на стіну:

  • на дистанційні тримачі;
  • на клей.

Той і інший має свої плюси і мінуси, які варто врахувати при облицювання. Скинали вимагають акуратного звернення, так як, здійснену помилку не завжди можна буде виправити. Тому, не варто намагатися провести облицювання самостійно – надійніше звернутися до фахівцям, надають послуги установки кухонного фартуха.

Монтаж скинали в Дніпрі починається з виміру розмірів – зазвичай висота становить від 45 до 60 сантиметрів. Якщо на кухні передбачена витяжка, то скинали під ній повинні бути заввишки більше 75-80 сантиметрів. При цьому оздоблювальний матеріал повинен заходити на 2-3 сантиметри за краї меблів зверху і знизу. Ширину чаші всього вибирають від краю до краю меблів, але у будь-якому випадку робити її варто не менше, ніж ширина робочої стільниці. Далі виробляються виміри положення отворів під електричні розетки, вимикачі, підсвічування і різне сантехнічну фурнітуру.

Власне виробництво

Протягом останніх п'яти років «Дом Cкіналі» впевнено лідирує в сегменті виробників скляних фартухів для кухні в регіоні. За весь час існування компанії, ми встигли сколотити міцну команду майстрів своєї справи, обладнати виробництво за останнім словом техніки і знайти дійсно кращих постачальників матеріалів: скла, плівки, чорнила і т.д. Результат нашої праці - це постійно зростаюча аудиторія задоволених постійних клієнтів.

Нам довіряють не лише десятки тисяч роздрібних покупців, але і контрагенти. «Дом Cкіналі» співпрацює зі студіями дизайну інтер'єрів, виробниками меблів, будівельниками і фахівцями з ремонту. Скляні фартухи, що вийшли з нашої майстерні, встановлюють в найдорожчих будинках і квартирах. Не оглядаючись на історію, компанія постійно розвивається і пропонує ринку нові, оригінальні рішення. Ми задаємо тон моді на скіналі в Україні.

Немає часу підбирати?
Більш 10 000 можливих варіантів в базі
Заповніть форму нижче і ми Вам допоможемо створити кухню своєї мрії
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Написать в Viber

Написать в Telegram

VectorCreated using Figma