Скіналі: Кава

Немає часу підбирати?
Більш 10 000 можливих варіантів в базі
Заповніть форму нижче і ми Вам допоможемо створити кухню своєї мрії
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Скинали із зображенням кави. Причина популярності вироби

Найвразливіше місце на кухні, яке прикрасити найважче - це робоча зона. Її акуратний дизайн повинен поєднуватися з основним призначенням. Одним з найбільш ефективних і радикальних способів захисту стін в робочій зоні є скіналі. Чашка кави, зображена на склі, не тільки відверне увагу присутніх від кухонних приладів і різних пристроїв, що використовуються при приготуванні їжі, але і додасть приміщенню особливий шарм.

Елегантне оформлення кухні дозволяє перетворити місце, призначене в основному для приготування їжі, в куточок, в якому приємно посидіти з близькими і друзями, поговорити про дрібниці і серйозні речі. Скляний фартух з кавою, зображеним на його поверхні, забезпечить вдале поєднання споживчих характеристик з витонченим ненав'язливим дизайном паризького кафе.

Використовуючи виконаний зі скла фартух для кухні з кавою, можна надійно захистити робочу зону від негативного впливу таких факторів, як:

  • бризки води і їжі, що утворюються під час приготування;
  • великих перепадів температур;
  • хімічних реагентів, що застосовуються при чищенні стіни;
  • вигоряння під ультрафіолетовими променями.

Де можна знайти недорогий фартух для кухні з малюнком кави

Наша компанія пропонує купити фартух на кухню із зображенням кави за доступними цінами, виконаний з якісних матеріалів із застосуванням передових технологій. Вироби, які реалізуються в інтернет-магазині Dom Skinali, можуть бути виготовлені зі звичайного або загартованого скла товщиною від 4 до 6 міліметрів. Ціна другого варіанту хоч і більше приблизно на 10 відсотків, але він має ряд незаперечних переваг, таких як стійкість до ударів тупим предметом і до утворення подряпин.

Гладка поверхня без швів і з'єднань - лише одна з переваг, за які цінують саме скляний кухонний фартух. Кава, зображення якого на нього нанесено, притягне до себе погляди знаходяться в приміщенні природністю фарб і реалістичністю ліній.

Якість покриття забезпечує високі споживчі характеристики. Воно відмінно очищається побутовими засобами, які легко можна знайти в будь-якому магазині. Це ще один аргумент на користь того, щоб купити скіналі для кухні та кави, як елемент дизайну, є прекрасним доповненням, яке досвідчений дизайнер може виграшно використовувати при оздобленні приміщення.

Написати в Viber

Написати в Telegram

VectorCreated using Figma