Скіналі: Сучасне місто

Немає часу підбирати?
Більш 10 000 можливих варіантів в базі
Заповніть форму нижче і ми Вам допоможемо створити кухню своєї мрії
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Скинали Місто - панорама улюбленого мегаполісу на вашій кухні!

У нашому каталозі представлено широкий асортимент скіналі на будь-який смак. Це панелі, виготовлені з загартованого скла, декоровані за допомогою фотодруку. Місто відноситься до найпопулярніших мотивів, які зображують на кухонних фартухах. Це обумовлено тим, що такі картини є найбільш насиченими в колірному плані, а також мають властивість візуально розширювати простір кухні. Скляний фартух із зображенням міста припаде до смаку абсолютно кожному. У нашому каталозі представлені картини наступного типу:

  • сучасний мегаполіс;
  • місто на світанку або заході;
  • намальований містечко;
  • пейзаж околиці міста і т. д.

Зображення сучасного мегаполісу сьогодні можна вважати лідером продажів. І це не дивно, адже скіналі з фотодруком такого типу створюють певний настрій. Безліч яскравих фарб, передача руху, життя - все це робить інтер'єр більш живим і цікавим. Купити скіналі із зображенням міста можна під гарнітур, виконаний в будь-який забарвленням. І це також є одним з достоїнств такого роду панелей. Наша компанія з виготовлення та встановлення скляних фартухів пропонує найбільш вигідні ціни на послуги. Ви можете переконатися в цьому самостійно, зателефонувавши по одному з контактних номерів телефону, розташованих на сайті. Менеджери інтернет-магазину відразу ж назвуть вам кінцеву вартість панелі і її монтажу виходячи з габаритів вашої кухні. Тільки уявіть, всього через кілька днів кухонний фартух «сучасне місто» стане прикрасою саме вашого будинку. Все, що вам потрібно - це вибрати вподобане зображення і набрати наш номер. Все інше ми зробимо самі!

Скляний фартух Місто. Варіанти оформлення кухні

Ще зовсім недавно ціна оригінального оформлення квартири або будинку була доступна далеко не всім. Зараз з'явилося безліч гідних варіантів, перевагами яких є різноманітність дизайнерських стилів, унікальні для користувача характеристики і простота застосування при обробці приміщень. Поява такого популярного елемента дизайну, як скіналі, дозволяє нанести на стіни кухні якісну і оригінальну облицювання.

Фотодрук, застосовувана при її виготовленні, відкриває широкі можливості у використанні різних стилів. В даний час абсолютно реально встановити гарний скляний фартух для кухні Місто з панорамами старої або сучасної забудови. Різноманітність варіантів зображень забезпечує унікальність приміщення навіть при використанні стандартних меблів, надає йому індивідуальність і характер.

Крім декоративної функції фартух для кухні Місто відіграє роль захисного покриття. У робочій зоні стіни піддаються впливу небажаних чинників, в тому числі:

  • високих температур;
  • пара;
  • вологи;
  • бризок різних рідин, включаючи жир, масло, харчові кислоти і т.д.

Гладке скло не взаємодіє з хімічними речовинами і рідкими побутовими миючими засобами, легко миється і тривалий час зберігає первинний зовнішній вигляд. У компанії Dom Skinali можна купити скіналі Місто, виконані зі звичайного і протиударного скла. Товщина панелей може становити від 4 до 9 міліметрів.

Кухонний фартух Місто. Особливості використання скляної облицювання

Наша компанія виготовляє оздоблювальні матеріали на власних виробничих потужностях. У нас можна купити скіналі для кухні Місто, виконані в різних стилях. Це може бути яскрава, витончена або сувора фотографія, елегантне графіті або ненав'язливий ескізний начерк. Багата колірна палітра і різноманітна насиченість фарбами дадуть можливість оформити інтер'єр робочої зони відповідно до ідеї дизайнера.

Скляне покриття стіни дуже зручно експлуатувати, але його самостійна установка може доставити серйозні проблеми труднощі. Виготовлені зі скла скіналі з візерунком Місто вимагають обережності при монтажі - навіть ударостійкий матеріал при грубому поводженні можна пошкодити. Тому, буде краще, якщо проведенням вимірів, доставкою і установкою панелей займуться мають необхідний досвід фахівці.

Написати в Viber

Написати в Telegram

VectorCreated using Figma