Скіналі: Орхідеї

Немає часу підбирати?
Більш 10 000 можливих варіантів в базі
Заповніть форму нижче і ми Вам допоможемо створити кухню своєї мрії
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Скинали орхідеї для кухні - елемент дизайну і якісний захист стін

Перетворити кухню в місце відпочинку і спілкування - мрія більшості громадян, які прагнуть максимально використовувати наявне в квартирі або будинку простір. Для цього використовується безліч різноманітних прийомів, ціна яких часто буває досить значною. Складність робіт з оздоблення робочої зони кухні пов'язана з особливими умовами:

  • підвищеною температурою і її перепадами біля кухонної плити;
  • бризками жиру і летючими сполуками, що забруднюють поверхню;
  • агресивним впливом хімічних речовин і барвників, наявних в компонентах їжі.

Це накладає певні обмеження на використання матеріалів, що застосовуються для захисту стелі, підлоги і стін. Одним з найбільш вдалих рішень буде купити скіналі Орхідеї. Красиві квіти, реалістично зображені на скляній поверхні, пожвавлять обстановку і привернуть увагу присутніх. А скло забезпечить надійний захист від будь-яких забруднень і хімічних реагентів.

На відміну від кахельної плитки, скляний кухонний фартух з орхідеями має суцільну гладку поверхню без швів, що виключає проникнення в стіни будь-яких частинок їжі і хімічних речовин. Це робить прибирання робочої зони виключно простий і максимально швидкої - для її проведення можна використовувати практично всі миючі засоби побутової хімії, наявні в продажу.

Де недорого купити фартух для кухні Орхідея

Кожному власнику житла хочеться, щоб вкладені кошти окупилися по-максимуму. А це досягається застосуванням для оформлення приміщень якісних матеріалів і сучасних технологій дизайну. В інтернет-магазині Dom Skinali можна недорого придбати високоякісний фартух для кухні зі скла. Орхідеї, що використовуються в якості зображення для оформлення робочої зони - тільки один з 16 тисяч варіантів, пропонованих до реалізації.

Матеріал, який використовується для того, щоб створити скляний фартух з орхідеями, відповідає сучасним європейським стандартам. Ми виготовляємо вироби зі звичайного і загартованого протиударного скла - вартість останнього всього на 10 відсотків вище.

Якщо замовник побажає замовити скіналі із зображенням орхідеї, то в якості зображення можуть бути використані як зразки, наявні в нашій базі, так і унікальні фотографії та малюнки, надані покупцем.

Написать в Viber

Написать в Telegram

VectorCreated using Figma