Скіналі: 3D

Немає часу підбирати?
Більш 10 000 можливих варіантів в базі
Заповніть форму нижче і ми Вам допоможемо створити кухню своєї мрії
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Скинали 3D. переваги застосування

Оздоблення кухні відрізняється від оформлення житлових приміщень. Стіни в робочій зоні піддаються впливу чинників, пов'язаних з приготуванням їжі. На поверхню біля плити і обробного столу потрапляють:

  • частинки їжі;
  • бризки води і інших рідин;
  • краплі олії і розплавленого жиру;
  • кіптява та інші леткі речовини, що утворилися в результаті обробки їжі;
  • пил і бруд.

В даному приміщенні часто буває волого, на предмети біля плити діє підвищена температура.

Ще зовсім недавно багато дизайнерів тільки з чуток знали про те, як виглядають 3Д панелі. А наочно уявити собі скляний фартух для кухні 3D міг тільки той, хто бачив його на власні очі. Зараз технології досягли такого рівня, що ціна цих виробів вже порівнянна з деякими бюджетними варіантами. Однією з причин застосування скла є те, що саме воно забезпечує найкращий ефект при нанесенні на його поверхню об'ємного зображення.

Друга причина, по якій використовуються саме скляні панелі - їх чудові технічні характеристики. Фартух для кухні 3D зі скла має гладку поверхню, з якою легко видаляються найскладніші забруднення навіть за допомогою стандартних миючих засобів, що продаються в кожному супермаркеті. Якщо не використовувати абразивних очищувачів, то термін служби виробів буде практично необмежений.

В інтернет-магазині Dom Skinali є широкий асортимент панелей, що спрощує вибір ідеального варіанту власнику квартири або дизайнерові. Тут можна купити скіналі 3D з якими завгодно малюнками в будь-якому стилі.

Як встановлюють кухонний фартух 3D

У портфоліо наших дизайнерів понад 16 тисяч фотографій і малюнків, серед яких є і кухонний фартух з візерунком 3D. Ці незвичайні зображення використовують цікаві оптичні ілюзії, що дозволяють розсунути стіни кухні, надати приміщенню відчуття загадковості і свіжості. У нас можна за доступною ціною купити вироби, виготовлені з якісного звичайного або удароміцного скла товщиною 4-6 міліметрів.

Досвідчені фахівці зроблять всі необхідні виміри для запобігання випадкових помилок при виготовленні скіналі для кухні 3D. Кріплення на стіну проводиться за допомогою спеціальних кріпильних елементів або на клей. Установка здійснюється за кілька годин, але робота повинна проводитися дуже акуратно, так як кріпильні отвори в разі помилки переробити не вдасться.

Написати в Viber

Написати в Telegram

VectorCreated using Figma