Скіналі: Фони та такстури

Немає часу підбирати?
Більш 10 000 можливих варіантів в базі
Заповніть форму нижче і ми Вам допоможемо створити кухню своєї мрії
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Скинали Вино. Як вибрати стиль для робочої зони

Вибір стилю для оформлення кухні - серйозне завдання і до її вирішення треба підійти відповідально. У цьому приміщенні людина проводить кожен ранок і вечір, тут збирається сім'я, сюди приходять поділитися новинами друзі і знайомі. Але основним призначенням кухонного простору є приготування їжі, при якому на стіни можуть потрапляти бризки різних речовин, осідати випаровування і пил, а також утворитися конденсат.

Робоча зона привертає увагу кожного увійшов в приміщення, і дизайн інтер'єру грає важливу роль для створення відповідної атмосфери. Оформити кухню в єдиному стилі можна використовуючи різні картини, фотографії та малюнки, а для захисту поверхні біля плити застосовують спеціальні покриття. Одним з найбільш популярних є скляний фартух для кухні. Вино, виноградні грона, келихи, і інші зображення, за задумом художника явно пов'язані з виноробством, успішно застосовуються в якості прикраси.

Залежно від обраного дизайнером стилю фартух для кухні Вино може мати різні відтінки, можна використовувати панелі з фотографіями, графіті, ескізами, а також з іншими зображеннями, виконаними із застосуванням різної техніки.

В інтернет-магазині Dom Skinali є можливість купити скіналі Вино, виготовлені добротно і зі смаком. Як матеріал використовується скло товщиною 4-6 міліметрів. Асортимент виробів включає звичайні та ударостійкі панелі.

Чому краще встановити скляний кухонний фартух Вино

До тих пір, поки вчені не придумають покриття, на яке не осідала б бруд і пил, доводиться застосовувати для оформлення робочої зони матеріал, що є в наявності. Виконані зі скла скіналі для кухні Вино прекрасно підходять для цієї ролі. Гладка поверхня легко очищається будь-якими доступними миючими засобами і має ряд корисних якостей:

  • не вбирає вологу;
  • не взаємодіє з харчовими барвниками і їдкими речовинами;
  • без наслідків переносить сильне нагрівання;
  • добре протистоїть стиранню.

Вироби відрізняються високою якістю і помірна ціна - у нас можна недорого купити скіналі з візерунком Вино, зроблені на власних виробничих лініях. Для виключення помилки на стадії проектування ми безкоштовно проводимо заміри панелей і визначаємо місця розташування отворів під електрофурнітуру.

Написать в Viber

Написать в Telegram

VectorCreated using Figma