Скіналі: Старе місто

Немає часу підбирати?
Більш 10 000 можливих варіантів в базі
Заповніть форму нижче і ми Вам допоможемо створити кухню своєї мрії
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Скинали старе місто - оригінально і практично!

Вашій увазі представлені скіналі із зображенням вуличок старовинних годоров. Скинали - це декоративна скляна панель, призначення якої - захищати стіну над робочою зоною від забруднень і пошкоджень. Для її декорування застосовують УФ-друк, за допомогою якої на поверхню загартованого скла наносять різні оригінальні малюнки. Одними з найпопулярніших є зображення старого міста. Картини старовинного Парижа, Лондона, Венеції, Барселони та інших прекрасних місць нашої планети можуть стати прикрасою саме вашої кухні. Для цього досить вибрати і купити скіналі із зображенням старого міста в нашому інтернет-магазині.

Панелі такого типу є воістину універсальними. Вони здатні доповнити кухонний гарнітур в будь-якому кольорі і стилістичному напрямку. Однак найкраще такі вироби виглядають в поєднанні з кухонними стінками в стилі прованс або класичному стилі. Картини старого міста створюють романтичний настрій і надихають. Додавши їх в свій інтер'єр, ви назавжди позбавитеся від втоми під час готування. Кухонний фартух «старе місто» допоможе подумки перенестися на вулиці старовинної Франції, де всюди чутні аромати булочок і смачної кави, на свято весни в Іспанію, з її квітучими апельсинами і зі усюди доноситься темпераментним іспанською мовою, в Італію, з її неймовірними стравами і виноградниками .

Зверніть увагу на скляний фартух із зображенням старих вулиць, він допоможе створити особі настрій на вашій кухні. Обійдеться таке придбання абсолютно недорого. Вартість скіналі і його установки можна уточнити по одному з номерів телефону, які ви бачите на сайті. Наші менеджери з радістю дадуть відповідь на всі ваші питання і можуть здійснити замовлення.

Написати в Viber

Написати в Telegram

VectorCreated using Figma