Вибір зображень

Дизайнери люблять скіналі за широке розмаїття тематик. На гартоване скло можна успішно нанести будь-яке зображення, фотографію або графіком. Ми зробимо фартух, який органічно впишеться в традиційні строгі інтер'єри, а також запропонуємо Вам відмінні панелі для сучасних стилів: хай-тек, техніка, лофт, мінімалізм і т.д.

Фахівці «Будинок Скинали» в одному місці зібрали близько 16000 оптимізованих панорамних зображень у високій якості. Всі вони придатні для точної фотографічної друку в початковому вигляді, а також можуть бути скориговані / відретушовані / змінені нашим дизайнером під Ваші вимоги.

Просто вибирайте тематиці і основні відтінки в фільтрі, а сайт відразу покаже доступні картинки. Не забувайте, що всі вони піддаються корекції руками профі. Крім того, дизайнери «Будинок Скинали» перетворять на макет для друку будь-яке фото з Вашого архіву або зображення з фото-стоку. Залишайте номер телефону і чекайте дзвінка від нашого фахівця. Зробіть свою кухню яскравою за допомогою скляних фартухів від «Будинок Скинали».

Написать в Viber

Написать в Telegram

VectorCreated using Figma