Власне виробництво

«Будинок Скинали» гарантує якість фартухів для кухні та відповідально заявляє, що виготовлення виробів такого високого рівня недоступно жодному з конкурентів в регіоні. Інші виробники зазвичай працюють за простою схемою: приймають замовлення, створюють проект, стверджують, а потім замовляють прирізання скла, друк і ламінування у контрагентів. Своїми руками, в кращому випадку, здійснюють фінальну упаковку панелі. Як Ви думаєте, чи можна в подібних умовах говорити про контроль якості ?!

Інша справа, коли виробництво власне. Фахівці «Будинок Скинали» контролюють всі етапи робіт і приділяють фанатичне увагу деталям.

  • Ми самостійно обробляємо скло;
  • Друкуємо і ламініруем на власних машинах;
  • Використовуємо працю штатних дизайнерів і досвідчених робітників.

Єдине, чого поки що немає в нашій компанії, так це служби доставки панелей в інші міста України. Виробництво ж, як і головний офіс, знаходиться в Дніпрі. У регіони скіналі доставляємо за допомогою популярних кур'єрських служб.

В умовах повного контролю виробництва, можна давати чесну гарантію. У роботі «Будинок Скинали» використовує тільки краще закордонну сировину і комплектуючі, тому ми впевнені в якості, а Ви отримуєте три роки гарантії, хоча наші скляні фартусі служать в рази довше!

Написать в Viber

Написать в Telegram

VectorCreated using Figma