О нас

«Дом Cкіналі» займається тільки виготовленням панелей з імпортної сировини. Виробництво сконцентровано в Дніпрі на базі власної дизайн студії і друкарської майстерні. На всю продукцію поширюється гарантія терміном три роки, але наші скіналі не змінюють вигляд і не втрачають властивостей десятиліттями!

Скинали - скляні панелі з нанесеним зображенням, які використовуються в якості оздоблювального матеріалу для кухні. Зазвичай встановлюються на стіну між навісним шафками і стільницею, а також в дверцята великих шаф. Наша компанія виготовить для Вас скляні фартухи будь-якої конфігурації.

Поставлено штучне індивідуальне виробництво по вимірах клієнта. Ви можете вибрати один з 16 000 готових стилів або створити свій власний. Надішліть фото або будь-яке зображення, а ми розробимо дизайн-проект по ньому безкоштовно. Фахівці врахують всі побажання замовника, перетворять звичайну картинку в макет для друку у високій якості, точно перенесуть на скло кожен вигин і отвір. Рекомендуємо заздалегідь подумати про точках монтажу та кріплення розеток - акуратно просвердлити скло в домашніх умовах дуже складно. Краще, щоб це зробили ми.

Матеріалом виготовлення панелей служить звичайне або загартоване скло товщиною 4-6 мм. Від Вашого вибору залежить вартість і експлуатаційні якості виробу. Ми рекомендуємо замовляти скіналі з «Каленко», оскільки її ціна всього на 10% вище, але властивості, в порівнянні зі звичайним склом, набагато краще. Матеріал витримує сильні удари тупими предметами, протистоїть утворенню подряпин, а якщо і розбивається, то розлітається на дрібні безпечні шматочки.

Високу довговічність і відмінний зовнішній вигляд гарантує просунутий метод нанесення зображення. Воно друкується на тонкій щільною плівці в фотографічній якості. Далі фахівці наносять матеріал на скло, яке піддається ламінації. На відміну від альтернативних технологій, ця дозволяє створювати скіналі нейтральні до хімічних впливів, перепадів вологи, температур і ультрафіолету. Але співвідношення ціни і якості залишається оптимальним.

Написать в Viber

Написать в Telegram

VectorCreated using Figma